Felsőoktatási felvételi eredmények - Lovassy László Gimnázium
2016.

Érettségiző diákjaink száma:

127 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

127 fő (100%)

Magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre sikeresen felvételiző
és a külföldi egyetemre bekerült diákjaink száma:

121 fő (95%)

-- ebből magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre felvett diákjaink száma:

121 fő (95%)

-- ebből külföldi egyetemre felvett diákjaink száma:

0 fő (0%)

Felsőfokú szakképzésbe sikeresen felvételiző diákjaink száma:

1 fő (0%)

A felsőoktatásba sikertelenül felvételizők száma:

3 fő

A felsőoktatásba nem felvételizők száma:

2 fő

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A képzés típusa

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

13.A

Béry-Horváth Álmos

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

pénzügy és számvitel (Budapest)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

2.

13.A

Drienyovszki Tímea

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Haász Alida Blanka

BME-KJK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

közlekedésmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Jakab Rebeka Dóra

SE-GYTK
(Semmelweis Egyetem Gyógyszerésztudományi Kar)

gyógyszerész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Józsa Dalma

LFZE
(Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem)

előadóművészet [klasszikus hegedű]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Juhász Anna Csilla

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kadem Amira

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kocsis-Deák Titanilla

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kósa Bendegúz

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kovács Dávid

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kutas Nikolett

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Lakner Diána

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [angol nyelv és kultúra tanára; matematikatanár]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Leitold Márton Ferenc

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Lendvai Balázs

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Muraközy Virág

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [magyartanár; történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Orbán Gábor

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

fizika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Papp Marcell

BME-VBK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar)

vegyészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Pintér Péter

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Péter azonban felvételt nyert külföldre, így a tanulmányait szeptembertől a a németországi Karlsruher Institut für Technologie, Elektrotechnik und Informationstechnik szakján kezdi meg.

13.A

Selmeczy Ilka

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szalay Szabolcs

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szénási Dóra

PPKE-JÁK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar)

igazságügyi igazgatási

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Szigeti Gréta Anna

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

ipari termék- és formatervező mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szijártó Ádám

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szőke Zoltán Hiláriusz

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Tatár Blanka

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Ványolos Ádám Zsolt

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Vassányi Gergely Botond

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

földtudományi

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Barkász Dominika Anna

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Bedő Marcell Mátyás

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Gerner Dorottya

PPKE-JÁK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

2.

13.B

Heizer Fanni

KRE-BTK
(Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Huber Máté

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Kaiser Adrienn

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika [német]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Kapai Ádám

SE-FOK
(Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kar)

fogorvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Koós-Hutás Édua Piroska

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Kulcsár Kinga

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Lauer Barnabás

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Nagy Eszter

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika [német]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Novák Gabriella

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Pásti-Hriczu Armand

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Patányi Anikó Lilla

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Perlaki Dávid Róbert

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Pintér László Ferenc

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

fogorvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Pintér Máté András

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Répási Dominika

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

kereskedelem és marketing

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Róka Bálint

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Schöffer Rebeka Krisztina

Nem jelentkezett tovább a magyar felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.B

Seiler Sarah Chiara

SZIE-ETK
(Szent István Egyetem Élelmiszertudományi Kar)

biomérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Seregély Cintia

KE-AKK
(Kaposvári Egyetem Agrár- és Környezettudományi Kar)

lótenyésztő, lovassport szervező agrármérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Stadler Helga

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Szabó Dorina

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

keleti nyelvek és kultúrák [koreai]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Szabó Gréta Krisztina

ME-EK
(Miskolci Egyetem Egészségügyi Kar)

ápolás és betegellátás [gyógytornász]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Tamás Bálint

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

biológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Tóth Kata Otília

SZIE-ÁOTK
(Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi Kar)

állatorvosi

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Tóth Rebeka Bernadett

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

Rebeka azonban felvételt nyert külföldre, így a tanulmányait szeptembertől Romániában, a Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem Általános Orvostudományi Karán kezdi meg.

13.B

Varga József Viktor

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Zombó Balázs

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Boros Ákos

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Érdi Anna

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

szociológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Anna azonban felvételt nyert külföldre, így a tanulmányait szeptembertől a New York University Abu Dhabi-ban működő campus-án Social Research and Public Policy szakon kezdi meg.

13.C

Fabacsovics Márk

PPKE-JÁK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

4.

13.C

Farkas Levente

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Fazekas Lajos Máté

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Hunyady Csaba

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Juhász Tamás

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Kelemen Ákos

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Klucsik Dávid

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Koppa Péter Kornél

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Lontai Bendegúz

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Lőrincz Balázs Péter

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Németh Gergő Tibor

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.C

Németh Péter

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Németh Péter

BME-KJK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Oláh Bálint

ELTE-IK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Papp Bence

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Pázmány Miklós

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Pék Bertold

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Piedl Benjámin

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Slajchó Levente

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Sutyinszki János

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Tölgyesi Aurél Máté

NKE-KTK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Közigazgatás-tudományi Kar)

közigazgatás-szervező

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.C

Varga Fanni

NKE-RTK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar)

bűnügyi igazgatási [bűnügyi nyomozói]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Varga Fanni

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Vers Bence Bendegúz

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Bán Benjamin

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok (magyar nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

1.

13.D

Csongrády Barbara

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Dublecz Anett Zsuzsanna

PPKE-ITK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai és Bionikai Kar)

molekuláris bionika mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Gönye Borbála Csenge

SZIE-MKK
(Szent István Egyetem Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kar)

vadgazda mérnöki (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Holub Eszter

BME-VBK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar)

biomérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Horváth Eszter

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Horváth Robertina

PTE-ETK
(Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás [gyógytornász] (Pécs)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Hrubi Júlia

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Júlia azonban felvételt nyert külföldre, így a tanulmányait szeptembertől a dániai International Business Academy-n kezdi meg Business management across Europe szakon.

13.D

Huszár Réka Anna

MOME
(Moholy-Nagy Művészeti Egyetem)

textiltervezés

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Jenei Viktória

BGE-KVIK
(Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar)

andragógia

Alapképzés.

Költségtérítéses.

1.

13.D

Kandó Kata Életke

PTE-BTK
(Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

társadalmi tanulmányok

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Kis Tímea

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Korinek Janka

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Kovács Benjamin

ELTE-IK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Major Miklós János

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Marton Noémi

SZE-AK
(Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar)

gyógypedagógia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Nagy Dorina

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

turizmus-vendéglátás [turizmus] (Veszprém)

Felsőfokú
szakképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Nagy Tímea

NYME-BPK
(Nyugat-magyarországi Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Kar)

óvodapedagógus (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Pekli Márton Soma

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika [skandinavisztika]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Piedl Angéla

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Salamon István

PE-MK
(Pannon Egyetem Mérnöki Kar)

gépészmérnöki (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Sándor Kristóf

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [földrajztanár; történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Soós Sarolta

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Soós-Nagy Bendegúz Bálint

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Takács Tamara Beáta

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Takács Zsuzsanna

Nem jelentkezett tovább a magyar felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.D

Váradi Viktória

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Vörös Viktória

SE-ETK
(Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás [gyógytornász]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.